background img

Yasal Uyarı

Universitekitapevi.com olarak temel amacımız telif hakkı olmayan ya da ücretsiz olarak dağıtımı yapılan kitapları ziyaretçilerimize pdf e kitap indirmelerini sağlamaktır. Sitemizde yer alan telif hakkı ile korunan kitapların e kitap olarak paylaşımı yapılmamaktadır.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünüyorsanız, bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde içerik kaldırılıp size dönüş yapılacaktır.

Sitemizde bulunan tüm kaynaklar interneten sağlanmıştır, hiç bir şekilde bizim sunucumuzda barınmamaktadır. Sitemizi kulanarak her türlü sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız. Her türlü Talep, Soru ve Telif bildirimi iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.